142. árverés - 164. tétel
Jókai Mór
A lélekidomár. Regény. I-V. kötet [három kötetben].
Bp., 1888-1889. Révai Testvérek. |
205+(3)+160+(4)p.; 173+(3)+158+(2)p.; 168+(3)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 0 |