142. árverés - 276. tétel
Kubinyi Miklós
Bethlenfalvi Thurzó Imre 1598-1621.
Bp., 1888. Méhner Vilmos. |
(4)+172p.+11t. (3 kihajt., ebből 1 színes)+2 kihajt. mell. (hasonmások) |
Hozzákötve:
Angyal Dávid:
Késmárki Thököly Imre 1657-1705. Első rész.
Bp., 1888. Méhner Vilmos. (6)+290p.+19t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás)
Hozzákötve:
Pór Antal:
Trencsényi Csák Máté
Bp., 1888. Méhner Vilmos. (6)+170p.+6t. (2 kihajt., ebből 1 színes) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |