142. árverés - 336. tétel
Oroszlány Gábor
Nagykún városok. Karcag, Kúnmadaras, Túrkeve, Kúnszentmárton, Kúnhegyes, Kisujszállás. 1920-1930. Szerkesztette: ~.
Karcag, 1930. Klein Mór ny. |
192p. Gazdagon illusztrált. |
Kopottas, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. |