142. árverés - 419. tétel
A Magyar Állam közigazgatási térképe... Mérték: 1 : 360.000.
(Bp.), 1900. m. kir. államnyomda. |
1 áttekintő lap+12 színes térképszelvény. Vászonra vonva. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-dobozban. A gerincen kis sérüléssel és kopásnyomokkal. |
Poss.: Dessewffy Aurél könyvjegyével. |