Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. |
1t.+(2)+189+(2)p. |
A szerző fiatalon belekeveredett a Makk József-féle összeesküvés erdélyi szervezkedésébe. Öt év börtönt kapott, ebből kettőt Szebenben, hármat Josephstadtban töltött le. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |