144. árverés - 131. tétel
Bolond Istók. XIV. évfolyam.
Bp., 1891. (Franklin ny.) |
Gazdagon illusztrált élclap. Bartók Lajos szerkesztette Don Pedrő álnéven. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Több levele csúnyán javítva. Az első rész címlapján kis hiányokkal. |
Lakatos: 83. |