144. árverés - 236. tétel
Kolbenheyer Károly — Kovács Pál
A Magas Tátra. A magyar Kárpát-egylet megbízásából szerkesztették ~.
Teschen, 1883. Prochaska Károly. |
1 kihajt. térk.+(6)+162+(16)p.+12t.+2 kihajt. mell.+3 kihajt. térk. |
Enyhén kopottas gerincű, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |