145. árverés - 191. tétel
Plinius Secundus
Historiae mundi libri XXXVII ex postrema ad vetustos codices collatione cum annotationibus et indice.
Basileae, 1539. in officina Frobeniana. |
(36)+671+(229)p. |
Enyhén sérült, díszesen aranyozott, XVIII. századi bőrkötésben. A kötéstáblák közepén a párizsi egyetemhez tartozó Collége des Grassins díszes superexlibrisével. Az utolsó néhány levél alsó része foltos. |
VD16 P 3540.; BNH Cat P 654. |