Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
146. árverés
Görgei 1818-2018 [1-6]
Tételek [7-13]
Aprónyomtatvány [14-20]
Tételek [21-38]
Bibliofil kiadványok [39-67]
Tételek [68-72]
Buda és Pest [73-78]
Tételek [79-82]
Családtörténet [83-84]
Tételek [85-90]
A dualizmus kora [91-92]
Tételek [93-95]
I. világháború - hadifogság [96-102]
Tételek [103-104]
Erdély [105-124]
Tételek [125-126]
Erdélyi Szépmives Céh [127-133]
Erotika [134]
1848-1849 [135-160]
Tételek [161-167]
Fénykép, fényképészet [168-173]
Tételek [174-176]
Folyóirat [177-186]
Tételek [187-189]
Gasztronómia [190-192]
Tételek [193-200]
Grafika, rajz [201-203]
Tételek [204-205]
Hadművészet [206-207]
Tételek [208-218]
Humor, anekdota [219-230]
Tételek [231-237]
Jogtörténet [238-240]
Tételek [241-256]
Judaica, zsidókérdés [257-270]
Tételek [271-279]
Kézirat [280-317]
A kiegyezés kora [318-323]
Tételek [324-328]
Kner-nyomtatvány [329-330]
Tételek [331-333]
Kossuth Lajos és kora [334-337]
Tételek [338-341]
Különleges ajánlások [342-372]
Tételek [373-380]
Mese, ifjúsági irodalom [381-391]
Metszet, látkép [392-408]
Tételek [409-419]
Nagyszombati nyomtatványok [420-422]
Nemzetiségi kérdés [423-424]
Oklevél [425-430]
Tételek [431-440]
Plakát [441-442]
Tételek [443-451]
Régi Magyar Könyvtár [452-458]
Tételek [459-467]
Szabadkőművesség [468]
Tételek [469-474]
Széchenyi István gróf és kora [475-483]
Tételek [484-485]
Szepesség [486-487]
Tételek [488-492]
Szőlészet, borászat [493-497]
Tételek [498-499]
Térkép, atlasz [500-508]
Tételek [509-513]
Utazás [514-520]
Útikalauzok [521-523]
Vadászat [524-544]
Tételek [545-555]
146. árverés - 206. tétel
<
>
Abrichtungs-Reglement für die kaiserl. königl. Genie-Truppen. 1853.
Wien, 1853. kaiserlich-königliche Hof- und Staatsdruckerei.
XVI+208p.+XVII kihajt. mell.
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben.