146. árverés - 21. tétel
Arany János
~ balladái. Zichy Mihály rajzaival. Facsimile kiadás. I-II. kötet.
Bp, 1896. Ráth. |
(72)p.+5t.; (86)p.+4t. A művész számos szövegközti rajzával, emellett a szöveg is az ő kézírásával készült. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. Az első táblákon két-két képpel. Aranymetszéssel díszítve. A kis kopásnyomoktól eltekintve szép példány. |