146. árverés - 242. tétel
Jókai Mór
Egész az északi polusig! Vagy: mi lett tovább a Tegetthoffal? Regény. Egy a hajón hátramaradt matróz feljegyzései után.
Bp, 1876. Athenaeum. |
155+(1)+173+(2)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |
Szüry: 2060. |