146. árverés - 368. tétel
Szabolcska Mihály
Isten közelében. Vallásos és családias hangulatu költemények.
(Tahitótfalu, 1928.) Sylvester. |
(4)+180p. Első kiadás. |
A címlapon ajánló sorokkal: "Könyvem első példányát küldöm: Dr. Ravasz Lászlónak, az isten közelében híven és méltóan forgolódó embernek, barátsággal, hálával, szeretettel. Bpest, 1928. jun. 12. Szabolcska Mihály". |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |