146. árverés - 376. tétel
A Magyar Birodalom leirása. Különös tekintettel az 1876. XXXIII. törv.-cikkre. A művelt közönség számára. Külön lenyomat Ballagi Károly és Király Pál "Egyetemes Földrajz"-uk III-ik kötetéből.
Bp., 1877. Athenaeum. |
(2)+370+(2)+48p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |