146. árverés - 544. tétel
Vojnich Oszkár
Hogyan vadásszunk veszélyes vadra. Idézet hires vadászok könyveiből... Összeállitotta és irta ~.
Bp., 1914. Singer és Wolfner. |
223+(1)p.+34t.+3 kihajt. térk. |
Javított gerincű, enyhén kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |