149. árverés - 109. tétel
Ivánka Imre
Négy havi szolgálatom a magyar hadseregben 1848 junius végétől október végéig
Bp., 1881. Rudnyánszky A. ny. |
(4)+53p. |
A szerző Batthyány titkára, honvédezredes volt. 1848 októberében követ mivolta ellenére Jelačič elfogatta. |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. Régi könyvtári bélyegzővel. |