149. árverés - 141. tétel
Cz(ifrai) I(stván)
Legújabb magyar szakács könyv. Készült a' Felséges Nádor-Ispány' Ő Cs. Kir. Fő Herczegsége' Udvari Fő Szakács Mestere' Útmutatása szerint Pesten 1819. ~ által. Második kiadás.
Pesten, 1819. Trattner János Tamás. |
1t.+XIX+(1)+21-285 [recte 284]p. |
Az egyik legnépszerűbb magyar szakácskönyv először 1816-ban látott napvilágot. A század végéig számos további kiadást ért meg. |
Pótolt gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |