149. árverés - 151. tétel
(Siklóssy László, dr.)
Az ex-libris Magyarországon és külföldön — L'ex-libris en Hongrie et en étranger
Bp., é.n. Szent-György-Céh. |
158+(2)p.+XXVIt. (színes)+(16)p.+4t. (színes, 2 felragasztott) |
A Gyűjtő különszáma. |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |