149. árverés - 179. tétel
Kassay Adolf
Az uj váltótörvény. A törvény eredeti szövegével, magyarázattal és iratpéldákkal.
Bp., 1877. Rautmann Frigyes. |
162+IVp. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Csepy Dániel komáromi ügyvéd tulajdonosi szárazbélyegzőjével. |