149. árverés - 188. tétel
Miskolci Jogászélet Könyvtára. 1-100. szám [hat kötetben].
Miskolc, 1925-1933. Magyar Jövő ny.--Standhaft József ny. |
--Ifj. Ludvig és Janovits ny.--Ifj. Ludvig István ny. |
A jogi értekezések teljes sorozata. Páratlanul ritka. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az eredeti borítók bekötve. |