149. árverés - 274. tétel
Molnár Anna, Julia szép leány, Kőmives Kelemenné és egyéb régi népballadák könyve. Fametszetekkel diszitette Kozma Lajos.
Bp., 1921. Amicus (Kner ny.) |
87+(1)p.+7t. (kézzel színezett fametszetek) Az ötven számozott luxuspéldány 7-es számot viselő darabja. |
Restaurált, kopott aranyozású, kiadói bőrkötésben. |
Lévay -- Haiman: 1.310. |