149. árverés - 325. tétel
Matolay Géza, dr.
Gróf Teleki Pál élete és munkássága a magyar revizió szolgálatában. Összeállította: ~.
Bp., (1941.) Halász. |
1 színes t.+267+27+(5)p.+15t. |
Hozzákötve:
Gróf Csáky István élete és munkássága a magyar revizió szolgálatában. Összeállította: —.
Bp., (1941.) Halász. 434p.+11t. (1 színes)
Kiadói colligatum. |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán a két család dombornyomású, aranyozott címerével. |