149. árverés - 453. tétel
Sváby Frigyes
A Szepesség lakosságának sociologiai viszonyai a XVIII. és XIX. században
Lőcse, 1901. Reiss Józs. |
T. VII+(1)+116p. (A "Szepesmegyei Történelmi Társulat" millenniumi kiadványai. VI. kötet.) |
Restaurált, kiadói papírborítóban. Felvágatlan példány. |