149. árverés - 484. tétel
Pawlowszky Ede
Miksa császár mexikói szerencsétlen expeditiója leirásának 2. kiadása. Kiváló tekintettel Queretaro 70 napig tartó ostromára. Mexikói élet. — Utazási élmények.
Bp., (1892.) Heisler J. ny. |
(4)+218p.+1t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |