151. árverés - 171. tétel
Chyzer, Kornel Dr.
Die namhafteren Kurorte und Heilquellen Ungarns und seiner Nebenländer
Stuttgart, 1887. Ferdinand Enke. |
VIII+231p.+30t.+1 kihajt. térk. |
Enyhén kopottas, aranyozott, korabeli bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. Selyem előzéklapokkal. Az első kötéstáblán kis foltokkal. |