151. árverés - 185. tétel
(Guevara, Antonius)
Jaurini, 1742. Typis Gregorii Joannis Streibig. |
(12)+L+(10)+582p. |
Fejedelmi tükör. Szerzője spanyol püspök, V. Károly császár udvari hitszónoka és történetírója volt.
Hozzákötve:
Jaurini, 1746. Typis Gregorii Joannis Streibig. (16)+326+(11)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel. |