152. árverés - 34. tétel
Michel l'Astucieux. Conte hongrois. Texte francais de Francois Gachot.
Bp., 1937. Officina. |
(24)p.+10 színes t. (Farkas Lídia és Pohárnok Zoltán aláírt, eredeti rézkarcai) Számozott (28./150), a művészpáros által aláírt példány. |
A címlapon a fordító francia nyelvű ajánló soraival. |
Kiadói vászonkötésben. |