(Békéscsaba), 1920 [1921.]. Tevan. |
163+(2)p.+6t. (Kolozsvári Sándor eredeti, aláírt rézkarcai) Számozott (18./11-100) példány. |
A Tevan kiadó amatőr sorozatának tizedik darabja. |
Kiadói papírkötésben. Az első kötéstáblán és a gerincen apró sérülésekkel. |