Huszonkét kabinetfotó. A felvételek közül 12 a templomot, 8 a kastélyt ábrázolja, emellett egy falusi életkép, valamint egy 1825-ös festmény másolata látható. Méretük: 165 x 110 mm. |
Aranyozott, réz zárókapoccsal ellátott, enyhén kopottas, korabeli bőrdobozban. Az első táblán a cím áll aranyozott betűkkel. |