153. árverés - 212. tétel
Gabányi János, olysói
Martirjaink. Az "őszirózsás" forradalom és a proletárdiktatura áldozatainak meggyilkolása, lelki és testi megkinzása. Szerkesztette: ~.
(Bp.), é.n. (Fejér és Glatter.) |
174p.+8t.+(1)+442-471+(1)p. |
A mű két kötetből áll, itt a második darab nagy része hiányzik. |
Erősen kopottas, korabeli vászonkötésben. |