Bp, Középiskola. Orsz. |
109+(2)p. Egészoldalas és szövegközti képekkel. Első kiadás. (Ifjusági iratok tára. I.) |
Hozzákötve:
Szász Károly:
Az Odüsszeia. Bevezetéssel a homéri eposzokba.
Bp., 1884. Orsz. Középiskolai Tanáregyesület. 160p. (Ifjusági iratok tára. II.)
Hozzákötve:
Paszlavszky József:
Életképek az állatvilágból. Brehm A. Budapesten tartott előadásai nyomán irta —.
Bp., 1884. Orsz. Középiskolai Tanáregyesület. 83+(1)p. Egészoldalas és szövegközti képekkel. (Ifjusági iratok tára. IV.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 2147. |