153. árverés - 387. tétel
(Verseghy Ferenc)
Lexicon Terminorum Technicorum az az Tudományos Mesterszókönyv. Próba képen készítették Némelly Magyarnyelvszeretők.
Budánn, 1826. Királyi Magyar Universitás. |
XXIV+520p. |
Kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |