153. árverés - 421. tétel
Reményi Ferencz
Tengerészet. Tansegédlet a hadsereg és honvédségek tisztjei és tiszti iskolái számára. A cs. és kir. hadügyministerium tengerészeti osztály megbizásából szerkesztette több tengerésztiszt... magyarra forditotta ~.
Bp., 1914. Pallas Rt. ny. |
XIII+(3)+249p.+7t. (3 színes, 5 kihajt.)+2 kihajt. mell. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |