153. árverés - 488. tétel
Herman Ottó
A magyar halászat könyve. I-II. kötet.
Bp., 1887. K. M. Természettud. Társ. |
XV+552p.+XIIt.; (7)+556-860+(4)p.+IXt. Gazdagon illusztrált. (Természettud. Könyvkiadó-Váll. XXVII-XXVIII.) |
Kiadói vászonkötésben. Az első kötet gerince enyhén sérült. |