153. árverés - 99. tétel
Arany János
A nagyidai czigányok (1851). Fáy Dezső fametszeteivel.
Bp., (1931.) Franklin-Társulat. |
101+(1)p. Lapszámozáson belül öt egészoldalas rajzzal. Számozott (64./300), az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső peremén apró sérüléssel. |