154. árverés - 100. tétel
Hirn László
A Negyvenhatosok fegyverben 1914-1918. Összeállitotta: ~.
Szeged, 1933. Délmagyarország Hirlap- és Nyomdavállalat. |
220p. |
Az ezredtörténet második darabja (az első részt Ajtay Endre írta). |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |