154. árverés - 117. tétel
Thallóczy Lajos
I. Apafi Mihály udvara. Művelődéstörténeti tanulmány.
Bp., 1878. Athenaeum ny. |
(2)+41p. |
Hozzákötve:
Szádeczky Lajos:
Mihály havasalföldi vajda Erdélyben 1599-1601. Első közlemény.
(Bp., 1882. Athenaeum.) (2)+92p.
Hozzákötve:
Berkeszi István:
A gróf Haller fiuk iskoláztatása a XVIII-ik század első felében. Külön lenyomat a "Századok"-ból.
Bp., 1882. Athenaeum. 45p.
Hozzákötve:
Ábel Jenő, dr.:
Egyetemeink a középkorban
Bp., 1881. MTA. (2)+97p.
Hozzákötve:
Vajda Gyula:
Városaink befolyása a közműveltségre. 1000-1301.
Buda-Pest, 1878. "Hunyadi Mátyás" Intézet ny. 103+(3)p.
Hozzákötve:
Schönvitzky Bertalan:
II. Sylvester bullája Temesvárott, 1884. Csanád-egyházmegyei ny. 80p.
Hozzákötve:
Török István:
IV. Henrik politikája
Kolozsvárt, 1876. Stein János ny. 88+(3)p. |
Korabeli félvászon-kötésben. |