154. árverés - 123. tétel
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbizásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás.
Bp., 1893. Könyves Kálmán Társulat. |
1t. (díszcímlap)+246+(2)p.+1t.+7 mell. (részben feliratos hártyapapírral védett, kihajt. hasonmások). Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |