154. árverés - 134. tétel
Steier Lajos
Az 1849-iki trónfosztás előzményei és következményei. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez.
(Bp., 1924.) Genius. |
388p. (A szabadságharc revideált története. II.) |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A címlapon a moszkvai Magyar Kommunista Klub bélyegzőjével. |