154. árverés - 261. tétel
A Magyar Kereskedelmi és Iparkamarák keletkezésének, fejlődésének és működésének története. 1850-1896. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1896. Pesti Könyvnyomda-Rt. |
326+226+IIIp. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Érvénytelen könyvtári bélyegzőkkel. |