154. árverés - 283. tétel
Verne, (Jules) Gyula
Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította: Gaal Mózes. Negyedik, egyedül jogositott képes kiadás.
Bp., 1905. Franklin. |
272p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával. |
Kopottas, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |