154. árverés - 310. tétel
Jerney János
Magyar nyelvkincsek Árpádék korszakából. Egybegyüjté ~. I-II. közlemény.
Pest, 1854. Szerző. |
X+(2)+177+(3)+(8)+92+(3)p.+2 kihajt. mell. (hasonmások) |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Érvénytelen könyvtári bélyegzőkkel. |
Szüry: 2023. |