154. árverés - 313. tétel
Toldy Ferencz
A régi magyar nyelvészek Erdősitől Tsétsiig. A Magyar Tudományos Akadémia megbízásából kiadta ~.
Pest, 1866. Eggenberger Ferdinánd. |
XVIII+717p. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső sarkán kis sérüléssel. |