154. árverés - 337. tétel
Petőfi Sándor
~ összes művei. Végleges, teljes kiadás. Életrajzi bevezetéssel ellátta Jókai Mór. Eredeti kéziratok és kiadások alapján rendezte, jegyzetekkel és variánsokkal kísérte Havas Adolf. I-VI. kötet.
Bp., 1892. Athenaeum. |
(8)+XCV+423+(1)p.+1t.; (8)+585p.; (6)+719+XVIIIp.+1t.; (6)+431p.; (6)+576p.+1t.; (6)+519p. |
Díszesen aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |