154. árverés - 358. tétel
Schoedler, (Friedrich) Frigyes dr.
A természet könyve, magában foglaló: természettant, csillagászatot, vegy-, ásvány-, föld-, életmű-, növény- és állattanokat. A' természet-ismeret minden barátainak, különösen a' gymnasiumok 's feltanodák növendékeinek ajánlva ~ által. A' hatodik kiadás után magyarra tették Jánosi Ferencz, Mentovich Ferencz és ifj. Szász Károly.
Pesten, 1853. Geibel Ármin. |
XII+714+(2)p.+1 színes t. Példányunkból hiányzik két tábla. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A kötet első felén a levelek halványan vízfoltosak. |