154. árverés - 383. tétel
Szibenliszt Géza
1846-1896. A Nagyszombati Takarékpénztár története. Az igazgatóság megbizásából irta: ~.
(Nagyszombat, 1896. Winter ny.) |
(4)+97p.+2 kihajt. mell. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Körülvágatlan példány. |