154. árverés - 386. tétel
Szokoly Viktor
Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~. Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.)
Pest, 1866. Emich. |
1t.+(8)+VII+364p.+9t. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Nagyon szép példány. |