154. árverés - 388. tétel
Útmutatás a szőlőmívelésre. Különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896: V. t.-cz. végrehajtására.
Bp., 1898. Pallas Rt. ny. |
XII+297+(6)p. Lapszámozáson belül hét egészoldalas táblával. |
Kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Az első kötéstábla alsó sarka sérült. A hátsó előzéklapok foltosak. |