154. árverés - 40. tétel
Békefi Remig, dr.
A Balaton környékének egyházai és várai a középkorban
Bp., 1907. Kilián Frigyes. |
IV+376p.+1 kihajt. térk. (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. III. k. 1. rész. III. szakasz.) |
Javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |