154. árverés - 53. tétel
(Gvadányi József, gróf)
(Békéscsaba, 1918.) Tevan. |
(7)+6-157+(1)p. Divéky József szövegközti illusztrációival. Számozott (45./31-80), névre szóló példány. ("Tevan-amatőr" sorozat. 5.) |
Kopottas gerincű, kiadói félvászon-kötésben. |