154. árverés - 61. tétel
Bod Péter
Győrben, (1746.) Streibig. |
(46)+312+(25)p.+1t. Két levél (Q4-5) másolattal pótolva. |
A szerző első nyomtatásban megjelent munkájának második kiadása. Először ugyanebben az évben Kolozsváron látott napvilágot, majd a következőben Debrecenben is kiadták. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. |